2018-09-10 | 515-asis Panevėžio miesto gimtadienis

Rugsėjo 7–9 dienomis praūžė 515 Panevėžio miesto gimtadienis. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga pasirinkta gimtadienio tema – „Praeities ir ateities sandūroje“. Čia susitiko praeitis ir ateitis, patirtis ir motyvacija, atsivėrė senoji turgaus aikštė ir šiuolaikinio inovatyvaus miesto vizija. Jau tapo tradicija, jog mūsų brangaus miesto gimtadienį įvairaus amžiaus žmones kartu švęsti kvietė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Panevėžio miesto skyrius. Tai unikali proga pasiūlyti panevėžiečiams ir miesto svečiams įdomių edukacinių užsiėmimų, kurių taip trūksta Panevėžyje, bei padovanoti gerą nuotaiką, šilumą ir dėmesį.

Panevėžio miesto gimtadienio metu prie skyriaus palapinės buvo galima sutikti ne tik būrį LVŽS Panevėžio miesto skyriaus narių bei savanorių, kurie siūlė įvairias edukacines programas vaikams ir suaugusiesiems, bet ir Seimo narius – Guodą Burokienę bei Petrą Nevulį. Jie buvo kupini geros nuotaikos ir su malonumu dalinosi savo patirtimi ir įžvalgomis, prabėgus dviems kadencijos Seime metams. Kol G. Burokienė ir P. Nevulis pasakojo susidomėjusiems, kokie svarbiausi darbai laukia 5-ojoje Seimo sesijoje, mažieji kartu su tėveliais turėjo galimybę lipdyti įvairius molio dirbinius: angeliukus, eglutes, sraiges. Kai vieni buvo užsiėmę molio lipdymu, kiti turėjo galimybę prisėdus prie stalelių spalvinti pieštukais ant paruoštų lapų su paveiksliukais, spalvotomis kreidelėmis paišyti ant plytelių, pūsti muilo burbulus. Kam pabosdavo meniniai užsiėmimai, galėdavo save išbandyti kantrybės ir loginio mąstymo reikalaujančiame šaškių žaidime. Tėčiams su vaikais užgulus šaškių lentas, mamos tuo laiku galėdavo pasivaišinti lauko žolelių arbata arba stikline vandens su citrina.

Šventės nuotraukos čia.

LVŽS Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas Deividas Labanavičius

 
 
LVŽS Akmenės kanditdato į merus R. Stonkaus ir komandos programos pristatymas savivaldybių tarybų rinkimams

article thumbnailŠį ketvirtadienį, vasario 7 d., 17 val. vakaro bus pristatoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Akmenėje programa 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimams.
Plačiau

LVŽS XII suvažaivimas

article thumbnail2019 m. sausio 26 d. (šešt.) vyks  LVŽS XII ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2018 m. spalio 8 d. (pirmad.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
Plačiau

Šeimų šventė

article thumbnailRugsėjo 1 d. (šeštadienį) kviečiame į Šeimų šventę Telšių r.
PlačiauKas jums yra gandras?
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų