2018-07-23 | „Vasaros šventė“ Kretingoje

Liepos 20 d. kaimo turizmo sodyboje „Vienkiemis“ LVŽS Kretingos skyrius organizavo „Vasaros šventę“. Be Kretingos skyriaus narių šventėje dalyvavo LR seimo narė Levutė Staniuvienė ir LVŽS Skuodo ir Palangos skyriaus nariai. Šventės metu buvo diskutuojama apie šiandieninę politinę situaciją rajone bei visoje Lietuvoje. LVŽS Kretingos, Palangos ir Skuodo skyrių nariai ne tik dalyvavo įvairiose sportinės varžybose, artimiau susipažino, bet ir pasidalino patirtimi kaip ruošiamasi artėjantiems savivaldos rinkimams. Apsikeista nuomonėmis dėl kandidatų į merus, dėl programinių nuostatų, kurios būtų orientuotos į rajono, miesto aktualiausias problemas bei pokyčius, kurių laukia rajono žmonės. Buvo aptarta ir susitarta kartu aktyviai dalyvauti LVŽS sąskrydyje, kuris vyks liepos 29 d. Plokštinėje. Vasaros šventė - tai lyg savotiškas startas į artėjančius savivaldos rinkimus.

LVŽS Kretingos skyriaus pirmininkė
Dalia Martišauskienė

 
 
Šeimų šventė

article thumbnailRugsėjo 1 d. (šeštadienį) kviečiame į Šeimų šventę Telšių r.
Plačiau

„Gėlių fiesta“

article thumbnailLVŽS Skuodo skyrius kviečia visus norinčius dalyvauti rugpjūčio 15 d. Skuodo miesto parke vyksiančioje kasmetinėje „Gėlių fiestoje“.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2018

article thumbnailŠ. m. liepos 29 d. (sekmadienį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Plungės rajone (Plokštinėje).
Plačiau

LVŽS Kretingos r. skyriaus Vasaros šventė

article thumbnail2018 m. liepos 20 d. (penktadienį) vyks LVŽS Kretingos rajono skyriaus Vasaros šventė!
PlačiauKas jums yra gandras?
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų