2018-07-10 | LVŽS Lazdijų rajono skyriaus sąskrydis

Liepos 7 d. greta Lazdijų esančiame Staidarų kaime įvyko tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Lazdijų rajono skyriaus vasaros sąskrydis, kuriame dalyvavo gausus būrys svečių.

Renginys prasidėjo iškilmingu LŽVS vėliavos pakėlimu – atlikti garbingą užduotį buvo patikėta Broniui Margeliui. Suplevėsavus vėliavai sąskrydžio dalyvius pasveikino sodybos, kurioje vyko šventė, šeimininkas Benius Rūtelionis. Jis pažymėjo, kad artėjantys 2019-ieji bus kupini iššūkių – vyks savivaldybių tarybų ir prezidento rinkimai, kuriuose LVŽS tikisi nemažų laimėjimų. B. Rūtelionis palinkėjo visiems sąskrydžio dalyviams stiprybės ir vienybės. Taip pat jis džiaugėsi, kad šiemet LVŽS Lazdijų rajono skyriaus sąskrydyje dalyvavo kaip niekuomet gausus būrys žmonių. Tai, pasak B. Rūtelionio, yra ženklas, kad LVŽS žengia teisingu keliu.

Be kitų svečių, sąskrydyje apsilankė LVŽS Seimo nariai Virginija Vingrienė, Petras Valiūnas ir Robertas Šarknickas, taip pat Žemės ūkio viceministrė Ausma Miškinienė. Pasveikinti LVŽS narių atvyko ir kitų partijų – Liberalų ir demokratų bei Socialdemokratų – atstovai.

Sąskrydžio metu buvo ir kur akis paganyti: lazdijiškė tradicinių amatų meistrė, tautodailininkė ir sertifikuota tautinio paveldo amatininkė Danutė Juškienė bei ne sykį įvairiose parodose apdovanotas tautodailininkas marijampolietis Karolis Paškauskas pristatė savo dirbinius. D. Juškienė pademonstravo tautiškais motyvais dekoruotas kojines, numegztas iš skirtingų vilnonių siūlų, dažytų augalų ištraukomis, o K. Paškauskas – įvairius susižavėjimą keliančius iš medžio tekintus indelius.

Netrūko ir pramogų – norintieji galėjo pasivažinėti žirgo traukiamu vežimu. Šią pramogą svečiams suorganizavo gerai žinomi Dzūkijos žirgininkai Valdas Žička ir Algimantas Macionis.

Renginį vainikavo apdovanojimai šventės dalyviams: kiekvienas apdovanotasis gavo diplomą ir suvenyrą su tradicine LVŽS simbolika, o taip pat – D. Juškienės rankų darbo dirbinį.

 

Šventės nuotraukos čia.

 

LVŽS inf.

 
 
LVŽS Akmenės kanditdato į merus R. Stonkaus ir komandos programos pristatymas savivaldybių tarybų rinkimams

article thumbnailŠį ketvirtadienį, vasario 7 d., 17 val. vakaro bus pristatoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Akmenėje programa 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimams.
Plačiau

LVŽS XII suvažaivimas

article thumbnail2019 m. sausio 26 d. (šešt.) vyks  LVŽS XII ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2018 m. spalio 8 d. (pirmad.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
Plačiau

Šeimų šventė

article thumbnailRugsėjo 1 d. (šeštadienį) kviečiame į Šeimų šventę Telšių r.
PlačiauKas jums yra gandras?
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų