2018-03-19 | Ministras susitiko su valstiečiais bei bendruomenės atstovais

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga bei Seimo narė, Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Asta Kubilienė lankėsi Lazdijuose. Šis vizitas buvo inicijuotas tarybos nario Beniaus Rūtelionio.

Vizito metu susitikta su Lazdijų rajono meru, savivaldybės administracijos darbuotojais, rajono savivaldybės tarybos nariais, asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovais bei darbuotojais. Svečiai teigė, jog jie turėjo galimybę apžiūrėti Lazdijų ligoninės patalpas, pabendrauti su ligoninės administracija, gydytojais ir kitu personalu. Jie susitiko ir su bendruomene. Į susitikimą buvo sukviestas didelis būrys LVŽS Lazdijų skyriaus narių bei bendruomenės atstovų, kurie turėjo daug rūpimų klausimų ministrui. Visų pirma, visus domino Lazdijų ligoninės ateitis. Laukta, jog bus patvirtinti arba paneigti gandai, rajone sklandantys jau seniai, jog Lazdijų ligoninė bus uždaryta. Ministras savo ruožtu patikino, kad kol bus pakankamas pacientų skaičius ir reikalingos medicinos paslaugos, jos bus teikiamos ir ligoninė nebus uždaroma, tačiau atkreipė dėmesį, kad sumažėjus gyventojų skaičiui, planuoti vien rajono mastu nebegalima, tą reikia daryti regioniniu – visos Lietuvos mastu. Ministras taip pat sakė, kad sveikatos apsaugos ministerija ketina tapti visų savivaldybių ligoninių dalininke, kad galėtų daryti įtaką dėl reikiamo ligoninių struktūros pertvarkymo. Užduota klausimų ir dėl abortų, ir dėl vaistų kainų, kurios dažnai verčia pasienio gyventojus sukti Lenkijos link, mat ten pigiau. Ministras noriai atsakinėjo į klausimus. Gaila, kad laiko pabendrauti buvo mažoka, tad tarybos nariui Beniui Rūtelioniui, įteikus svečiams išskirtinio mūsų krašto medaus ir vietos ūkininkų produktų – naminių sūrių, svečiai išlydėti sostinėn. O susirinkusieji dar ilgai prie arbatos puodelio kalbėjosi, aptarė ministro išsakytas mintis, kurios tikrai nenuvylė.

Daugiau nuotraukų čia.

Dineta Babarskienė

 
 
Šeimų šventė

article thumbnailRugsėjo 1 d. (šeštadienį) kviečiame į Šeimų šventę Telšių r.
Plačiau

„Gėlių fiesta“

article thumbnailLVŽS Skuodo skyrius kviečia visus norinčius dalyvauti rugpjūčio 15 d. Skuodo miesto parke vyksiančioje kasmetinėje „Gėlių fiestoje“.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2018

article thumbnailŠ. m. liepos 29 d. (sekmadienį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Plungės rajone (Plokštinėje).
Plačiau

LVŽS Kretingos r. skyriaus Vasaros šventė

article thumbnail2018 m. liepos 20 d. (penktadienį) vyks LVŽS Kretingos rajono skyriaus Vasaros šventė!
PlačiauKas jums yra gandras?
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų