2017-12-14 | Lazdijų valstiečiai rinkosi į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą

Praeitą penktadienį (gruodžio 8 d.) Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų skyriaus nariai rinkosi į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą. Susirinkime ataskaitą pristatė LVŽS Lazdijų skyriaus pirmininkas Benius Rūtelionis. Buvo išrinkta nauja valdyba. Valdyboje 7 nariai: Ilona Šaparauskienė, Bernardas Blažauskas, Algimantas Baranauskas, Kęstutis Sakalauskas, Raimundas Svipas, Benius Rūtelionis ir Alma Rutkauskienė. LVŽS Lazdijų skyriaus vairas vėl atiduotas į tas pačias rankas, pirmininku išrinktas Benius Rūtelionis. Valdas Žička jau nebeis LVŽS Lazdijų skyriaus pirmininko pavaduotojo pareigų, jo nebematome ir tarp naujosios valdybos narių. „Jo nederamas elgesys partijai garbės neprideda“,- sakė LVŽS Lazdijų skyriaus pirmininkas Benius Rūtelionis. Dabar Lazdijų skyriaus pirmininko pavaduotojai: Kęstutis Sakalauskas ir Ilona Šaparauskienė. Bet ne tik posėdžiavo susirinkę valstiečiai. Reikia pripažinti, jog ne taip dažnai tenka bendrapartiečiams susirinkti visiems kartu. Tad po svarbių darbų jie šiltai bendravo, dalinosi savo džiaugsmais ir rūpesčiais ir, žinoma, jau gyveno artėjančių pačių gražiausių metų švenčių laukimu. O susirinkime dalyvavusi LVŽS pirmininko pavaduotoja, Seimo narė Virginija Vingrienė linkėjo visiems sveikatos, stiprybės ir gražių ateinančių švenčių.

LVŽS Lazdijų r. skyriaus informacija,
Dineta Babarskienė

 
 
Konferencija „Racionalus miško naudojimas – darnaus miškų ūkio pagrindas“

article thumbnailŠių metų balandžio 6 d. (penktadienį) Aleksandro Stulginskio universiteto IV rūmų konferencijų salėje (Universiteto g. 8A, Akademija, Kauno raj.) įvyks Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko Viktoro...
Plačiau

LVŽS Tarybos posėdis

article thumbnailŠ. m. sausio 11 d. (ketvirt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
PlačiauKas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų