2017-12-14 | Lazdijų valstiečiai rinkosi į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą

Praeitą penktadienį (gruodžio 8 d.) Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų skyriaus nariai rinkosi į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą. Susirinkime ataskaitą pristatė LVŽS Lazdijų skyriaus pirmininkas Benius Rūtelionis. Buvo išrinkta nauja valdyba. Valdyboje 7 nariai: Ilona Šaparauskienė, Bernardas Blažauskas, Algimantas Baranauskas, Kęstutis Sakalauskas, Raimundas Svipas, Benius Rūtelionis ir Alma Rutkauskienė. LVŽS Lazdijų skyriaus vairas vėl atiduotas į tas pačias rankas, pirmininku išrinktas Benius Rūtelionis. Valdas Žička jau nebeis LVŽS Lazdijų skyriaus pirmininko pavaduotojo pareigų, jo nebematome ir tarp naujosios valdybos narių. „Jo nederamas elgesys partijai garbės neprideda“,- sakė LVŽS Lazdijų skyriaus pirmininkas Benius Rūtelionis. Dabar Lazdijų skyriaus pirmininko pavaduotojai: Kęstutis Sakalauskas ir Ilona Šaparauskienė. Bet ne tik posėdžiavo susirinkę valstiečiai. Reikia pripažinti, jog ne taip dažnai tenka bendrapartiečiams susirinkti visiems kartu. Tad po svarbių darbų jie šiltai bendravo, dalinosi savo džiaugsmais ir rūpesčiais ir, žinoma, jau gyveno artėjančių pačių gražiausių metų švenčių laukimu. O susirinkime dalyvavusi LVŽS pirmininko pavaduotoja, Seimo narė Virginija Vingrienė linkėjo visiems sveikatos, stiprybės ir gražių ateinančių švenčių.

LVŽS Lazdijų r. skyriaus informacija,
Dineta Babarskienė

 
 
Šeimų šventė

article thumbnailRugsėjo 1 d. (šeštadienį) kviečiame į Šeimų šventę Telšių r.
Plačiau

„Gėlių fiesta“

article thumbnailLVŽS Skuodo skyrius kviečia visus norinčius dalyvauti rugpjūčio 15 d. Skuodo miesto parke vyksiančioje kasmetinėje „Gėlių fiestoje“.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2018

article thumbnailŠ. m. liepos 29 d. (sekmadienį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Plungės rajone (Plokštinėje).
Plačiau

LVŽS Kretingos r. skyriaus Vasaros šventė

article thumbnail2018 m. liepos 20 d. (penktadienį) vyks LVŽS Kretingos rajono skyriaus Vasaros šventė!
PlačiauKas jums yra gandras?
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų