2017-11-23 | LVŽS susibūrė Moterų grupė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje (LVŽS) įsteigta Moterų grupė. Pirmajame susitikime lapkričio 8 d., kuriame dalyvavo LVŽS frakcijos ir partijos narės bei kitos idėją palaikančios moterys, sutarta dėl grupės veiklos gairių.

„Mintis apie tokios grupės įsteigimą kilo matant, kad moterys turi puikių idėjų, bet ne visada jas imasi įgyvendinti. Norėčiau, kad ši grupė suburtų iniciatyvias moteris ir paskatintų nebijoti ir imtis tiek naujų, tiek ir seniai planuotų, bet niekada neįgyvendintų veiklų“, – sako viena iš idėjos sumanytojų LVŽS frakcijos narė, Seimo narė Rūta Miliūtė, išrinkta šios grupės pirmininke.

Iniciatyvos autorė LVŽS tarybos narė, grupės vicepirmininkė Vitalija Jankauskaitė taip pat pabrėžia moterų dalyvavimo politikoje ir lyčių lygybės svarbą.

„Moterų dalyvavimas politikoje yra labai svarbus ne tik pačioms politikėms, bet ir visuomenei. Juk visiems žinoma, kad skiriasi vyrų ir moterų mąstymo, problemų vertinimo ir sprendimo būdai”, - teigia V. Jankauskaitė.

Susitikimo metu moterys aptarė planuojamas grupės veiklas, o vienas iš pagrindinių tikslų, pasak R. Miliūtės, į veiklą įtraukti ne tik miestuose, bet ir regionuose gyvenančias moteris. Moterys kviečiamos diskutuoti ir garsiai kalbėti apie opias problemas, ieškoti sprendimų klausimams, susijusiems ne tik su moterų užimtumu, socialine apsauga, vaikų gerove, švietimu ir sveikatos apsauga.

Naujoji LVŽS Moterų grupė kviečia jungtis visas tokią idėją palaikančias moteris.

„Noriu pabrėžti, kad kviečiamos ne tik iš LVŽS narės, bet ir sąjungai nepriklausančios bendramintės. Ateikite, kalbėkime apie tai, kas mums rūpi, bendraukime ir padėkime vienos kitoms pasiekti savų tikslų“, – sako R. Miliūtė.

 

Daugiau informacijos apie dalyvavimą grupės veikloje
el.p. ieva.lenkauskaite@lrs.lt arba tel.nr. +370 636 43990

 
 
Šeimų šventė

article thumbnailRugsėjo 1 d. (šeštadienį) kviečiame į Šeimų šventę Telšių r.
Plačiau

„Gėlių fiesta“

article thumbnailLVŽS Skuodo skyrius kviečia visus norinčius dalyvauti rugpjūčio 15 d. Skuodo miesto parke vyksiančioje kasmetinėje „Gėlių fiestoje“.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2018

article thumbnailŠ. m. liepos 29 d. (sekmadienį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Plungės rajone (Plokštinėje).
Plačiau

LVŽS Kretingos r. skyriaus Vasaros šventė

article thumbnail2018 m. liepos 20 d. (penktadienį) vyks LVŽS Kretingos rajono skyriaus Vasaros šventė!
PlačiauKas jums yra gandras?
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų