2017-09-28 | Sveikiname kolegas Vokietijoje!Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija pasveikino kolegas – Vokietijos žaliųjų partiją (Bündnis 90/Die Grünen) – sėkmingai pasirodžius 2017 m. federaliniuose Vokietijos rinkimuose.

Praeitą sekmadienį vyko Vokietijos parlamento žemųjų rūmų – Bundestago – rinkimai. Vokietija – viena iš pagrindinių Europos ir Europos Sąjungos politinių bei ekonominių sraigtų. Šios šalies vykdoma politika turi didelę įtaką Europos, kuri šiandien susiduria su daugybe iššūkių, vystymesi. Todėl Vokietijos parlamento rinkimai ir vykdomosios valdžios formavimas ypač  reikšmingas visos Europos ateičiai.

Šios politinės partijos pagrindiniai programos punktai glaudžiai siejasi su aplinka ir aplinkosauga: žaliųjų programoje raginama skirti daugiau lėšų atsinaujinančios energijos šaltiniams ir branduolinių jėgainių uždarymui. Taip pat išskirtos šios temos: gyvūnų apsauga, elektrinių automobilių populiarinimas, didesnė finansinė parama šeimoms, saugumo klausimai.

„Tikime, kad sėkmingai tęsdami ir plėtodami Lietuvos bei Vokietijos tarpparlamentinius ryšius, bendradarbiavimą tarp mūsų parlamentinių frakcijų, reikšmingai prisidėsime prie ekologinių, ekonominių, socialinių idėjų sėkmingo įgyvendinimo ne tik lokaliai, bet ir globaliu mastu“, – rašoma Seimo LVŽS frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio pasirašytame sveikinimo laiške.

LVŽS frakcija linki politinei partijai ryžtingo darbo prisidedant prie Vokietijos ir visos Europos aplinkosaugos, gerovės bei saugumo puoselėjimo, drąsos akistatoje su naujais iššūkiais ir ištikimybės demokratinėms vertybėms.

Daugiau informacijos:
LVŽS frakcijos seniūnas
Ramūnas Karbauskis
Tel. (8 5) 239 6102, el. p. ramunas.karbauskis@lrs.lt

LVŽS infocentras
media@lvzs.lt

 
 
Šeimų šventė

article thumbnailRugsėjo 1 d. (šeštadienį) kviečiame į Šeimų šventę Telšių r.
Plačiau

„Gėlių fiesta“

article thumbnailLVŽS Skuodo skyrius kviečia visus norinčius dalyvauti rugpjūčio 15 d. Skuodo miesto parke vyksiančioje kasmetinėje „Gėlių fiestoje“.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2018

article thumbnailŠ. m. liepos 29 d. (sekmadienį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Plungės rajone (Plokštinėje).
Plačiau

LVŽS Kretingos r. skyriaus Vasaros šventė

article thumbnail2018 m. liepos 20 d. (penktadienį) vyks LVŽS Kretingos rajono skyriaus Vasaros šventė!
PlačiauKas jums yra gandras?
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų