2017-03-21 | LVŽS frakcijos pranešimas žiniasklaidai: „Valdančioji koalicija tęs pradėtus darbus“

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos atstovai su koalicijos partneriais (Lietuvos socialdemokratų partija) aptarė artimiausių darbų planus ir sutarė dėl sklandesnio tarpusavio bendradarbiavimo.

„Buvo aptariami artimiausi darbotvarkėje numatyti klausimai, sklandesnio bendradarbiavimo galimybės.  Galime konstatuoti, kad koalicija ir toliau dirba. Reikia daugiau kalbėtis, ieškoti bendrų sprendimų ten, kur pozicijos išsiskiria,“ – po valdančiųjų koordinacinės  tarybos posėdžio sakė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Pasak partijų lyderių, reikia susitelkti ties esminiais darbais, kurių laukia Lietuvos žmonės, vidine komunikacija prieš priimant sprendimus. LVŽS frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis paneigė informaciją, kad koalicijos partneriai neranda sąlyčio taškų.

„Seime buvo ir bus daug klausimų, kurie kels prieštaringų nuomonių, tačiau būtinos diskusijos, kurių pagrindu galimi sprendimai“, – pabrėžė LVŽS lyderis.

Abiejų partijų atstovai teigė sutarę dėl Trišalėje taryboje išdiskutuotų Darbo kodekso pataisų,  paramos miškų urėdijų reformai, alkoholio kontrolės įstatymų svarbos,  būtinybės vykdyti viešojo sektoriaus pertvarką ir kt.


Daugiau informacijos:
LVŽS frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis
Tel. (8 5) 239 6102

LVŽS infocentras
El. p. media@lvzs.lt

 
 
Susitikimas su sveikatos ministru Aurelijumi Veryga LVŽS Vilniaus skyriuje.

article thumbnail 2017 m. birželio 19 d. LVŽS Vilniaus skyriuje įvyko susitikimas su Sveikatos ministru Aurelijumi Veryga. Ministras įšsakė mintis Lietuvos žmonėms rūpimais klausimais bei atsakė į narių...
Plačiau

KVIETIMAS į seminarą: "Švietimo ir mokslo reikšmė darniam vystymuisi" ketvirtadienį, balandžio 27 d., 17:00

article thumbnail Kviečiame Jus į seminarų seriją  drauge aptarti visuomenės darnaus vystymosi iššūkius Lietuvoje ir pasaulyje, juos siejant su Vyriausybės programa.
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų