2017-02-03 | Ekonomikos komiteto pirmininko susitikime su Verslo taryba - dėmesys smulkiam ir vidutiniam versluiSeimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius susitiks su Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba.

Per susitikimą numatoma aptarti smulkaus ir vidutinio verslo galimybes ir plėtrą, verslumo skatinimą, šešėlinę ekonomiką, kokių priemonių būtina imtis norint mažinti skurdą šalyje, ombudsmeno verslui idėją.

Penktadienį rengiamoje diskusijoje dalyvaus Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė, Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos vadovė Zita Sorokienė, Lietuvos darbdavių konfederacijos vadovas medienos pramonės įmonių asociacijos „Lietuvos mediena“ direktorius  Raimundas Beinortas, Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė Daiva Čibirienė, Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo valdybos narys Saulius Žilinskas, Kauno apskrities darbdavių asociacijos viceprezidentė Džaneta Tolišauskienė, Inžinerinės ekologijos asociacijos direktorius Konstantinas Iljasevičius, Lietuvos nacionalinio verslo konfederacijos generalinė direktorė Nijolė Uinskienė, verslininkas Jonas Katinas.

Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba yra visuomeninė patariamoji institucija, sudaryta iš asociacijų , kurių nariai yra verslo subjektai, atstovai. Tarybos veiklos tikslas- užtikrinti smulkiojo ir vidutinio verslo atstovų ir valstybės institucijų bendradarbiavimą ir taip kurti palankią aplinką verslui. Tarybos veikla sudaro galimybes verslo subjektams išsakyti nuomonę, nusiskundimus ir pateikti pasiūlymus dėl verslo sąlygų gerinimo.

Susitikimo pradžia – 13 val.

 
 
Susitikimas su sveikatos ministru Aurelijumi Veryga LVŽS Vilniaus skyriuje.

article thumbnail 2017 m. birželio 19 d. LVŽS Vilniaus skyriuje įvyko susitikimas su Sveikatos ministru Aurelijumi Veryga. Ministras įšsakė mintis Lietuvos žmonėms rūpimais klausimais bei atsakė į narių...
Plačiau

KVIETIMAS į seminarą: "Švietimo ir mokslo reikšmė darniam vystymuisi" ketvirtadienį, balandžio 27 d., 17:00

article thumbnail Kviečiame Jus į seminarų seriją  drauge aptarti visuomenės darnaus vystymosi iššūkius Lietuvoje ir pasaulyje, juos siejant su Vyriausybės programa.
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų