2017-02-03 | Ekonomikos komiteto pirmininko susitikime su Verslo taryba - dėmesys smulkiam ir vidutiniam versluiSeimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius susitiks su Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba.

Per susitikimą numatoma aptarti smulkaus ir vidutinio verslo galimybes ir plėtrą, verslumo skatinimą, šešėlinę ekonomiką, kokių priemonių būtina imtis norint mažinti skurdą šalyje, ombudsmeno verslui idėją.

Penktadienį rengiamoje diskusijoje dalyvaus Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė, Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos vadovė Zita Sorokienė, Lietuvos darbdavių konfederacijos vadovas medienos pramonės įmonių asociacijos „Lietuvos mediena“ direktorius  Raimundas Beinortas, Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė Daiva Čibirienė, Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo valdybos narys Saulius Žilinskas, Kauno apskrities darbdavių asociacijos viceprezidentė Džaneta Tolišauskienė, Inžinerinės ekologijos asociacijos direktorius Konstantinas Iljasevičius, Lietuvos nacionalinio verslo konfederacijos generalinė direktorė Nijolė Uinskienė, verslininkas Jonas Katinas.

Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba yra visuomeninė patariamoji institucija, sudaryta iš asociacijų , kurių nariai yra verslo subjektai, atstovai. Tarybos veiklos tikslas- užtikrinti smulkiojo ir vidutinio verslo atstovų ir valstybės institucijų bendradarbiavimą ir taip kurti palankią aplinką verslui. Tarybos veikla sudaro galimybes verslo subjektams išsakyti nuomonę, nusiskundimus ir pateikti pasiūlymus dėl verslo sąlygų gerinimo.

Susitikimo pradžia – 13 val.

 
 
LVŽS sąskrydis 2018

article thumbnailŠ. m. liepos 29 d. (sekmadienį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Plungės rajone (Plokštinėje).
Plačiau

Teniso turnyras

article thumbnailTrakų LVŽS skyrius kviečia visus norinčius dalyvauti lauko teniso turnyre 2018-07-01.
PlačiauKas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų