2017-02-03 | Ekonomikos komiteto pirmininko susitikime su Verslo taryba - dėmesys smulkiam ir vidutiniam versluiSeimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius susitiks su Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba.

Per susitikimą numatoma aptarti smulkaus ir vidutinio verslo galimybes ir plėtrą, verslumo skatinimą, šešėlinę ekonomiką, kokių priemonių būtina imtis norint mažinti skurdą šalyje, ombudsmeno verslui idėją.

Penktadienį rengiamoje diskusijoje dalyvaus Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė, Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos vadovė Zita Sorokienė, Lietuvos darbdavių konfederacijos vadovas medienos pramonės įmonių asociacijos „Lietuvos mediena“ direktorius  Raimundas Beinortas, Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė Daiva Čibirienė, Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo valdybos narys Saulius Žilinskas, Kauno apskrities darbdavių asociacijos viceprezidentė Džaneta Tolišauskienė, Inžinerinės ekologijos asociacijos direktorius Konstantinas Iljasevičius, Lietuvos nacionalinio verslo konfederacijos generalinė direktorė Nijolė Uinskienė, verslininkas Jonas Katinas.

Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba yra visuomeninė patariamoji institucija, sudaryta iš asociacijų , kurių nariai yra verslo subjektai, atstovai. Tarybos veiklos tikslas- užtikrinti smulkiojo ir vidutinio verslo atstovų ir valstybės institucijų bendradarbiavimą ir taip kurti palankią aplinką verslui. Tarybos veikla sudaro galimybes verslo subjektams išsakyti nuomonę, nusiskundimus ir pateikti pasiūlymus dėl verslo sąlygų gerinimo.

Susitikimo pradžia – 13 val.

 
 
XI-ajame LVŽS suvažiavime priimtos rezoliucijos

article thumbnail Skelbiame 2017 m. sausio 7 d. vykusiame LVŽS XI-ajame suvažiavime priimtas rezoliucijas.
Plačiau

Sausio 7 d. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos suvažiavimas

article thumbnail Š. m. sausio 7 d. Kauno sporto halėje (Perkūno al. 5, Kaunas) rengiamas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos XI ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas.
Plačiau

Noriu gauti LVLS naujienas el. paštu:

Kas jums yra gandras? 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pamėnkalnio g. 26, Vilnius, tel. 8 5 2120821, fax. 8 5 2120822
El. Paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų