2016-07-15 | R. Karbauskis pristatė savo komandą Kaune ir pasirinko rinkimų apygardąŠiandien, liepos 12 dieną, Kaune vykusioje spaudos konferencijoje Ramūnas Karbauskis paskelbė, kad kandidatuos Kauno Šilainių vienmandatėje apygardoje. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis taip pat pristatė ir kitus Kauno kandidatus.

„Savivaldybių tarybų rinkimai parodė, jog Kaunas jau nebėra vienos partijos miestas ir kauniečiai nori turėti realią alternatyvą tradicinėms partijoms. Kova šiame mieste bus kaip niekad įtempta, nes  dauguma partijų čia delegavo bent po vieną lyderį. Kadangi daug mano darbo ir gyvenimo dabar vyksta Kaune - priėmiau sprendimą ir kandidatuosiu Kauno Šilainių apygardoje“,- spaudos konferencijoje pranešė Ramūnas Karbauskis.

Praėjusią savaitę jau buvo skelbta, kad su LVŽS sąrašu kandidatuos „Vieningo Kauno“ atstovai Gediminas Vasiliauskas ir Aušra Papirtienė, o prie jų prisijungia gydytojas ir profesorius Aurelijus Veryga, vidaus ir užsienio politikos ekspertas doc. dr. Mindaugas Puidokas, žurnalistė ir ilgametė „Kauno dienos“ redaktorė Audronė Jankuvienė, LVŽS Kauno skyriaus pirmininko pavaduotojas Lauras Stacevičius.

„Iš septynių kandidatų, tik du priklauso Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Džiaugiuosi, kad LVŽS į savo sąrašą pakvietė visuomenininkus, savo srities profesionalus, kurių pilietiškumas ir ekspertinės žinios leido sutelkti ypač stiprią kauniečių komandą. Gyventojų apklausos rodo, kad net 85% žmonių nori, jog vyriausybė būtų sudaryta iš ekspertų. Dėl to suteikiame galimybę Lietuvos žmonėms balsuoti rinkimuose į Seimą už savo sričių profesionalus“,- teigė politologas, doc. dr. Mindaugas Puidokas, kuris kandidatuos Vilijampolės-Aleksoto apygardoje.

Jam antrino ir gydytojas psichiatras, LSMU profesorius ir nevyriausybinės organizacijos „Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicija“ prezidentas Aurelijus Veryga. Anot jo, šiai komandai svarbiausia vertybės ir principingas tikslų siekimas: „Mes jaučiamės atsakingi už Lietuvos ateitį ir norime aktyviai dalyvauti sprendžiant svarbiausius valstybės klausimus. Žinau, kad šiai komandai sveikata ir blaivybė nėra tik priešrinkiminiai lozungai, o realūs prioritetai. Neabejoju, kad savo nuosekliu darbu padėsime pamatus Lietuvai be didžiulių sveikatos netolygumų, vaikų namų, socialiai apleistų šeimų. Šaliai, kurioje nėra vietos patyčioms ir kuri garsėtų ne kaip labiausiai gerianti ar besižudanti, o kaip sveika ir darni valstybė“,- teigė kandidatas Panemunės apygardoje.

"Ateities Lietuvą matau su stipria ir savarankiška vietos savivalda, turinčia daugiau kompetencijų, finansinių išteklių, savivaldos galių ir savarankiškų funkcijų.  Su savivalda, tiesiogiai suinteresuota investicijų pritraukimu, verslumo skatinimu ir darbo vietų kūrimu. Su aukštą pridėtinę vertę kuriančia pramone ir gyvybingu, socialiai atsakingu verslu. Su visuomenės interesui tarnaujančia žiniasklaida, itin svarbiu demokratijos garantu", - sako žurnalistė Audronė Jankuvienė.

Ramūnas Karbauskis kandidatuos Šilainių apygardoje.

Doc.dr. Mindaugas Puidokas kandidatuos Vilijampolės-Aleksoto apygardoje.

Aušra Papirtienė kandidatuos Kalniečių apygardoje.

Gediminas Vasiliauskas kandidatuos Petrašiūnų apygardoje.

Audronė Jankuvienė kandidatuos Centro-Žaliakalnio apygardoje.

Prof. Aurelijus Veryga kandidatuos Panemunės apygardoje.

Lauras Stacevičius kandidatuos Dainavos apygardoje.

Nacionalinis vaikų literatūros konkursas skelbtas jau trečius metus iš eilės. Oficiali naujųjų laureatų apdovanojimo šventė vyko balandžio 23 d. Naisiuose. Renginyje dalyvavo per 200 svečių iš visos Lietuvos.

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, kurio steigėjai – Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis, Nacionalinį vaikų literatūros konkursą rengia kartu su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi (pirmininkas Kęstutis Urba) ir Lietuvos rašytojų sąjunga (pirmininkas Antanas Jonynas). Nacionalinio vaikų literatūros konkurso komisijos pirmininkas – Kęstutis Urba.

Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Jolanta Zigmantienė gautus rankraščius komisijai pateikė pasirašytus slapyvardžiais. Autorių vardai ir pavardės buvo atskleistos tik komisijai išrinkus geriausius kūrinius ir sudėliojus laureatų nominacijas. Šių metų konkursui 66 autoriai pateikė 80-imt anksčiau niekur viešai neskelbtus kūrinius.

Prieš prasidedant apdovanojimams lauraetai visiems prisistatė ir supažindino su savo kūriniais. Kaip ir pernai, laureatai buvo apdovanoti piniginėmis premijomis, jau tradicinėmis kaltinėmis gandrų statulėlėmis ir diplomais. Pirmoji vieta ir 3000 Eur premija atiteko Ilonai Ežerinytei ir jos kūriniui „Šunojaus diena“. Antroji vieta skirta Eglės Baliutavičiūtės apysakai „Brolis, kurio man nereikėjo“, autorė paskatinta 2000 Eur premija. Trečiąją vietą laimėjo Neringos Dangvydės apysaka „Vaikas su žvaigžde kaktoj“. Metų debiutante pripažinta Lina Dabutaitė-Kulikauskienė ir jos eilėraščių knyga ,,Baltas dangus“, o geriausiu iliustruotoju – Virginijus Malčius ir jo kūrinys ,,Do Do ūsai“. Pastariesiems trims kūrėjams įteiktos 1000 Eur premijos.

Konkurso laureatus Naisiuose sveikino fondo steigėjas Ramūnas Karbauskis, Nacionalinio vaikų literatūros konkurso pirmininkas Kęstutis Urba ir fondo direktorė Jolanta Zigmantienė.

 
 
LVŽS Akmenės kanditdato į merus R. Stonkaus ir komandos programos pristatymas savivaldybių tarybų rinkimams

article thumbnailŠį ketvirtadienį, vasario 7 d., 17 val. vakaro bus pristatoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Akmenėje programa 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimams.
Plačiau

LVŽS XII suvažaivimas

article thumbnail2019 m. sausio 26 d. (šešt.) vyks  LVŽS XII ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2018 m. spalio 8 d. (pirmad.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis Kaune, ASU IV rūmų konferencijų salėje.
Plačiau

Šeimų šventė

article thumbnailRugsėjo 1 d. (šeštadienį) kviečiame į Šeimų šventę Telšių r.
PlačiauKas jums yra gandras?
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų